Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Mode
ug: مودېل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Redo
ug: قايتىلاش
