Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Yes
uk: Так

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Search for
uk: Шукати за

en: Count
uk: Лічильник

en: Mode
uk: Режим

en: Operation
uk: Дія

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Undo
uk: Скасувати

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Replace
uk: Замінити

en: Redo
uk: Повторити

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Use regular expressions
uk: Використовувати регулярні вирази

en: Search Options
uk: Настроювання пошуку

en: Case sensitive search
uk: З урахуванням регістру

en: Confirm Replace
uk: Підтвердження заміни
