Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: settings
vi: các thiết lập

en: Search for
vi: Tìm kiếm

en: Count
vi: Số lượng

en: Mode
vi: Chế độ

en: Operation
vi: Thao tác

en: Search Results
vi: Kết quả tìm

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Replace
vi: Thay thế

en: Redo
vi: Làm lại

en: Replace with
vi: Thay bằng

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: Use regular expressions
vi: Dùng các biểu thức chính quy.
