Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bg: Да

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: Operation
bg: Действие

en: Undo
bg: Отмени

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Default options
bg: Опции по подразбиране
