Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
