Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: settings
es: configuración

en: Search for
es: Buscar en

en: Count
es: Número

en: Mode
es: Modo

en: Operation
es: Operación

en: Search Results
es: Resultados de búsqueda

en: Your search yielded no results.
es: Su búsqueda no produjo resultados

en: Undo
es: Deshacer

en: Please enter some keywords.
es: Por favor, escriba algunas palabras clave.

en: Replace
es: Reemplazar

en: Default options
es: Opciones predefinidas

en: Redo
es: Rehacer

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: Search Options
es: Opciones de búsqueda
