Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: settings
eu: ezarpenak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Undo
eu: Desegin

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Redo
eu: Berregin
