Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Yes
fa: بله

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: settings
fa: تنظیمات

en: Search for
fa: جستجوی ...

en: Count
fa: شمارش

en: Mode
fa: سبک

en: Operation
fa: عملکرد

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Default options
fa: گزینه‌های پیش‌فرض

en: Redo
fa: از نو

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف
