Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: Search
fr: Rechercher

en: settings
fr: paramètres

en: Search for
fr: Chercher

en: Count
fr: Décompte

en: Operation
fr: Opération

en: Search Results
fr: Résultats de recherche

en: Your search yielded no results.
fr: Votre recherche n'a retourné aucun résultat.

en: Undo
fr: Annuler

en: Please enter some keywords.
fr: Veuillez saisir des mots-clés.

en: Replace
fr: Remplacer

en: Default options
fr: Options par défaut

en: Redo
fr: Refaire

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse
