Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hr: Da

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: settings
hr: Postavke

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Operation
hr: Operacija

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Undo
hr: Poništi

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Default options
hr: Zadane opcije

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
