Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი
