Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
