Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Search for
mr: च्या साठी शोधा

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: Default options
mr: मूळ पर्याय

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
