Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: settings
oc: paramètres

en: Search for
oc: Recercar

en: Count
oc: Descompte

en: Mode
oc: Mòde

en: Operation
oc: Operacion

en: Undo
oc: Anullar

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Default options
oc: Opcions per defaut

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse
