Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: settings
pl: ustawienia

en: Count
pl: Liczba

en: Mode
pl: Tryb

en: Operation
pl: Czynność

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results.
pl: Brak wyników spełniających kryteria twojego wyszukiwania.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Replace
pl: Zamień

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Redo
pl: Popraw

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie
