Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sl: Da

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Default options
sl: Privzete možnosti
