Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sq: Po

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: settings
sq: rregullimet

en: Count
sq: Numri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Operation
sq: Veprimi

en: Undo
sq: Anullo

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura
