Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: settings
ar: إعدادات

en: Count
ar: العدد

en: Mode
ar: النمط

en: Operation
ar: عملية

en: Your search yielded no results.
ar: لا يوجد نتائج لبحثك

en: Undo
ar: تراجع

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Default options
ar: الخيارات الافتراضية

en: Redo
ar: إعادة

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف
