Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: settings
az: parametrlər

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır
