Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: settings
it: impostazioni

en: Count
it: Numero

en: Mode
it: Modalità

en: Operation
it: Operazione

en: Your search yielded no results.
it: La ricerca non ha prodotto risultati.

en: Undo
it: Annulla ultima operazione

en: Please enter some keywords.
it: Inserisci una o più chiavi di ricerca.

en: Replace
it: Sostituzione

en: Default options
it: Opzioni predefinite

en: Redo
it: Rifai ultima operazione annullata

en: Case sensitive
it: Distingui maiuscole/minuscole
