Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: settings
jv: setelan

en: Count
jv: Jumlah

en: Operation
jv: Operasi

en: Undo
jv: Baléknā

en: Please enter some keywords.
jv: Mānggā isénānā keyword.

en: Default options
jv: Opsi gawan
