Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။
