Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Yes
no: Ja

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: settings
no: innstillinger

en: Count
no: Antall

en: Mode
no: Modus

en: Operation
no: Handling

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Undo
no: Angre

en: Please enter some keywords.
no: Du må skrive inn nøkkelord.

en: Replace
no: Erstatt

en: Default options
no: Standardvalg

en: Redo
no: Omgjør

en: Case sensitive
no: Skill mellom små og store bokstaver

en: Yes, Continue
no: Ja, fortsett
