Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस
