Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Buscar

en: settings
pt: configurações

en: Search for
pt: Buscar por

en: Count
pt: Contar

en: Mode
pt: Modo

en: Operation
pt: Operação

en: Search Results
pt: Resultados da Busca

en: Your search yielded no results.
pt: Sua busca não retornou resultados.

en: Undo
pt: Desfazer

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor, digite algumas palavras.

en: Replace
pt: Substituir

en: Default options
pt: Opções padrão

en: Redo
pt: Refazer

en: Case sensitive
pt: Diferenciar maiúsculas e minúsculas
