Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: settings
ru: настройки

en: Search for
ru: Искать

en: Count
ru: Количество

en: Mode
ru: Режим

en: Operation
ru: Действие

en: Search Results
ru: Результаты поиска

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Undo
ru: Отмена

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Replace
ru: Заменить

en: Default options
ru: Настройки по умолчанию

en: Redo
ru: Повторить

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Search Options
ru: Настройки поиска
