Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Mode
ta: முறை

en: Operation
ta: செயல்

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Please enter some keywords.
ta: சில வார்த்தைகளை உள்ளிடுக.

en: Default options
ta: இயல்பான தெரிவுகள்

en: Redo
ta: திரும்பச் செய்
