Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: settings
tr: ayarlar

en: Count
tr: Sayaç

en: Mode
tr: Kip

en: Operation
tr: İşlem

en: Your search yielded no results.
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı.

en: Undo
tr: Geri al

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Replace
tr: Değiştir

en: Default options
tr: Öntanımlı seçenekler

en: Redo
tr: İleri al

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı
