Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: settings
af: verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Default options
af: Verstekopsies
