Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Undo
bs: Povrati

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
