Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: settings
cy: gosodiadau

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Mode
cy: Modd

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Please enter some keywords.
cy: Rhowch eiriau allweddol i mewn.

en: Replace
cy: Ailosod

en: Default options
cy: Dewisiadau rhagosod

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
