Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་
