Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Redo
el: Ακύρωση αναίρεσης

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: No, Cancel
el: Όχι, Άκυρο
