Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Operation
eo: Operacio

en: Undo
eo: Malfaru

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Default options
eo: Defaŭltaj agordoj

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga
