Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gl: Si

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: settings
gl: opcións

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Operation
gl: Operación

en: Undo
gl: Desfacer

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Redo
gl: Refacer

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización
