Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Operation
gu: કાર્યો
