Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Yes
he: כן

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: settings
he: הגדרות

en: Search for
he: מה לחפש

en: Count
he: כמות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Operation
he: פעולה

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Undo
he: ביטול

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Replace
he: החלפה

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות
