Search and Replace Scanner (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Count
hi: गुणांक

en: Mode
hi: प्रकार

en: Operation
hi: काम

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Please enter some keywords.
hi: कृपया कुछ खोजशब्द दर्ज करें।

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील
