Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ja: はい

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: settings
ja: 設定

en: Count
ja: カウント

en: Mode
ja: モード

en: Operation
ja: 操作

en: Search Results
ja: 検索結果

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Replace
ja: 置換

en: Default options
ja: デフォルトオプション

en: Redo
ja: やり直し

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別
