Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: settings
lt: nustatymai

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
