Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: settings
lv: iestatījumi

en: Count
lv: Skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Operation
lv: Operācija

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Undo
lv: Atcelt

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
