Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Mode
mn: Горим

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд
