Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: settings
nl: instellingen

en: Count
nl: Aantal

en: Mode
nl: Modus

en: Operation
nl: Bewerking

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Replace
nl: Vervangen

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig
