Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: settings
ps: امستنې

en: Count
ps: شمیر

en: Undo
ps: ناکړ

en: Redo
ps: بياكړ
