Search and Replace Scanner (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ro: Da

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: settings
ro: setări

en: Count
ro: Contor

en: Mode
ro: Mod

en: Operation
ro: Operație

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Please enter some keywords.
ro: Vă rugăm să introduceţi câteva cuvinte cheie.

en: Default options
ro: Opţiuni implicite

en: Redo
ro: Refacere

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule
