Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: settings
sv: inställningar

en: Search for
sv: Sök efter

en: Count
sv: Antal

en: Mode
sv: Läge

en: Operation
sv: Funktion

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Undo
sv: Ångra

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: Replace
sv: Ersätt

en: Default options
sv: Standardval

en: Redo
sv: Upprepa

en: Replace with
sv: Ersätt med

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig
