Search and Replace Scanner (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: settings
te: అమరికలు

en: Count
te: లెక్క
