Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Action
ca: Acció

en: Add
ca: Afegeix

en: Configuration
ca: Configuració

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Relative
ca: Relatiu

en: Absolute
ca: Absolut

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció
