Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Action
gl: Acción

en: Add
gl: Engadir

en: Configuration
gl: Configuración

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Relative
gl: Relativo

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Remove selected
gl: Eliminar seleccionados
