Scheduled actions (D7) (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Action
pl: Akcja

en: Add
pl: Dodaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Relative
pl: Względne

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane
